6 jednoduchých receptů z kuřecího masa


-1
6 shares, -1 points

Co se připravuje z kuřete? Na tuto otázku existuje mnoho odpovědí – smažené křidélka, pečená prsa, dušené stehna a mnoho jiných jídel na tisíce způsobů.

My jsme však pro vás připravili výběr těch nejlepších pokrmů z kuřecího masa, které si nesmíte nenechat ujít!

Kuře “Picasso”

barevné jídlo připomínající mozaiku těch nejchutnějších produktů: Rajčata, paprika, sýr, jemná dušená v nasládlé omáčce bude ve vašich ústech připomínat sexuální prožitek.

Kuře na španělský způsob

pro přípravu nemusíte použít velké množství papriky, stačí i méně, aby se zvýraznila chuť rýže, kterou následně dáte pod nakrájené kuře. Pravé kuře na španělský způsob se servíruje přímo z trouby, posypané bylinkami a olivy. Kusy masa nasáklé papriky spolu s lahodnou rýží Vám zaručí úspěch v celé rodině!

Kuře v medové omáčce

Karamelová chuť  bude na každém kousku  a vy se ho nebudete chtít vzdát. Z tohoto důvodu je vhodné kuře kombinovat s ananasem a i dokonce s kiwi! Směs sojové omáčky a medu naneste na maso a po upečení se na něm vytvoří vynikající kůrka. Zvůlit můžete jakoukoliv část kuřete, při opékání na otevřeném ohni je lepší zvolit kuřecí křídla.

Sametové prsa

Úhledné kousky kuřecích prsou namočené v jednoduché marinádě a po smažení bublá v hrnci s omáčkou. Během jídla se vám bude toto sametové kuře rozplývat na jazyku!

Kuřecí prsa s jablky

Jablka dodají masu příjemnou sladkost a smícháním šťávy z kuřete Vám vznikne skvělý základ na omáčku. Také můžete použít rajčatový protlak s česnekem, který budete potom péct spolu kuřecími prsami.

Kuřecí muffiny

Slané muffiny nejsou o nic horší než ty sladké! Vše, co na přípravu budete potřebovat, jsou kuřecí prsa, tvaroh, květák a vajíčka. Směs dáte do formy na muffiny a pečete dozlatova. Ideální volba k snídani, svačinu či večeři.

 


Like it? Share with your friends!

-1
6 shares, -1 points

0 Comments

Your email address will not be published. Required fields are marked *